ANA SAYFA

 Bakıcı Reklam Firmaları Hizmeti

  Hasta Bakıcı,Yaşlı Bakıcısı,Yatalak Bakıcı,Gündüzlü Bakıcısı,Hastanede Yatılı refakatçi,Yatılı Bakıcı,Demans bakıcı,Panik atak Bakıcı,şizofren bakıcısı,Alzheimer bakıcı,Parkinson Bakıcısı,Epilepsi Bakıcı,Refakatçi Bakıcı evde,Özel Hemşire Bakıcı,Çocuk Bakıcısı,Bebek Bakıcı,Dadı Çocuk Gelişimi Mezunu Abla,

 

Evde Yaşlı Bakımı ve Evde Hasta Bakımı

Evde yaşlı bakımı ve hastanede hasta bakıcı hizmetleri hasta bakıcısı Yaşlı Bakıcısı refakatçı ameliyat sonrası bakım gereksinimi olanlardan uzun süreli bakıma ihtiyacı olan yaşlı ve hastalara, yeni doğum yapan annelerden, tedavisi evde sürdürülebilecek hastalara, kısa süreli hemşirelik hizmetlerine gereksinim duyanlardan, hemşire nezaretinde çocuk bakımı gibi hizmetleri evinde almak isteyenlere kadar çok geniş bir yelpazede ihtiyaç sahiplerine hitap etmektedir.

 Hasta Bakıcı

Hasta bakıcısı, ev veya hastane ortamında bulunan hastanın her türlü hizmetine bakmak, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirmek, (evde) hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında almasını sağlamak, hasta odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütür. Hastabakıcısı; Yatılı hasta bakıcı,  haftada bir gün (24 saat) izin kullanır. Aile ile yapılan anlaşmaya göre bu izin günü hafta sonu veya hafta içindeki bir gün olabilir. Gündüzlü hasta  bakıcısı ise hafta içi mesai günlerinde günde 8 veya 9 saat çalışır, Cumartesi ve Pazar izin günleridir.

            Önerdigimiz Bakıcılarda Aradıgımız Özellikler

Hasta Bakıcı Vede Aracı  Danışmanlık olarak sizlere istediğiniz hasta ve yaşlı bakıcısını bulmak için öncelikle; 

  1. Sigara,içmemesine                                                   
  2. Aile yaşantısının düzenli olmasına                        
  3. Pratik ve sorumluluk sahibi olmasına          
  4. Güler yüzlü ve sevecen olmasına
  5. Sabırlı olmasına
  6. Temizlik ve hijyen kurallarına uymasına
  7. Mutlaka referanslı olmasına önem veriyoruz.
İşlem Nasıl Yürütülmektedir ?
1,Hasta Ve Yaşlı Bakıcısı Talebinin Talepformu İle Alınması

Bu aşama, ihtiyaç duyulan bakıcı ya da aile için çalışan profilinin genel ayrıntılarıyla belirlenmesini sağlar.

2,Aranan Bilgi  Beceri ve Yetginliklerin Belirlenmesi

Daha sonra Hasta Bakımı Danışmanlık profesyonelleri sizinle temasa geçecektir. Böylece sizi daha yakından tanıma ve beklentilerinizi daha iyi anlayabilme fırsatını buluyoruz.

3,Adayların Belirlenmesi

Hasta Bakıcısı  Danışmanlık çalışanları bu aşamada veri tabanımızdaki adaylardan sizin belirttiğiniz özelliklere uygun adayları belirlerler.

4,Görüşme

Beklentinizi karşılayabileceğine inanılan adaylarla sizler arasında gerekli randevu ve organizasyon yapılarak Hasta Bakımı Danışmanlığın bürosunda bizim gözetimimizde görüşmeye alınırsınız. Görüşme sonrasında taraflar şartları ve beklentileri birbirine uygunsa ve anlaşma sağlanmış ise aile ve çalışacak kişiye genel çalışma şartları anlatılarak, çalışan adaya aile tarafından yasal işlemler tamamlanarak işbaş

 

 


BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
0 212 222 74 12
0 507 227 78 11

 

 
HASTA BAKICISI