ANA SAYFA arrow Hasta Bakım
YATILI HEMŞİRE veya YATILI BAKICI
Yasli Bakimi

Yaşlı, yatalak hastaya bakım becerileri olan özel bir YATILI HEMŞİRE veya YATILI BAKICI gerektirir. Bu becerileri olan YATILI BACILARIMIZ şefkat ve özenle Hastanıza bakımını yapmakla hükümlüdürler. Yaşlı, yatalak hasta bakımı onurlu bir anlayışa sahip olmayı gerektirmektedir. Hasta bir dezavantaj olabilir ama onun insanca muamele edilecek ortamda huzurlu bir şekilde YATILI BAKICI VE YATILI HEMŞİRELERİMİZLE sağlaya bilirsiniz.

 
YATILI BAKICI VE YATILI HEMŞİRELERİMİZ
Hasta Bakici

Unutmayın yatalak kişi sağlıklı bir kişiyle aynı ihtiyaçları vardır o sadece ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardıma ihtiyacı vardır. Bazı durumlarda duygusal destek fiziksel yardım bile daha önemli olabilir. Onu her gün hedeflerini belirlemek onu cesaretlendirin.bunları yapamadınız zamanda YATILI BAKICI VE YATILI HEMŞİRELERİMİZ den yararlana bilirsiniz. 

 
Özel bakıcı hemşire hizmeti
Hasta Bakici

evde özel hemşire bakıcısı.

Özel bakıcı hemşire hizmeti hastalara evinde yada hastane ortamında bakım hizmeti için kullanılabilir.yatılı yada gündüzlü hizmetinden faydalanmak için bakıcı hizmeti  aracılığıyla ya da eğer bir hastanın evinde 7/24 saatlik vardiya yapmak isteyen hemşire yada yaşlı hasta bakıcıhizmet ekibi, hasta yaşlı bakımında benzersiz zorluklar vardır.hasta bakıcısı yada hastane ev ortamında özel görev hemşire tarafından alınması gereken bu işin tüm yönleri vardır.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 

 

 
YATILI HEMŞİRELERİMİZ
Hasta Bakici

Biz Kapsamlı olarak yatarak tedavi olan hastalarımıza yüksek kalite sunup siz ve hastanızın ihtiyaçların en iyi şekilde sağlamak için YATILI BAKICILARIMIZLA sosyal, terapistler dahil olmak üzere uzman YATILI HEMŞİRELERİMİZ rehberliğinde kendi bakımını yapabilme özgürlüğü sağlayıp,keyfine varacaksınız..

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 

 

 
YATILI BAKICI VE YATILI HEMŞİRELERİMİZ
Yasli Bakimi
 

Misyonumuz fiziksel engelli hastalarına hayatlarına kalite getirmektedir Bizim Tedavi ekibimiz YATILI BAKICI VE YATILI HEMŞİRELERİMİZ yeteneklere odaklanır ne yapabilirim doğrultusunda sizlere hizmet etmektedirler. Bu olumlu yaklaşım bizim YATILI BAKICI VE YATILI HEMŞİRELERİMİZ hastanızın fonksiyonu geri ve bağımsızlık en yüksek seviyelerine dönmelerine yardım etmek için hizmet verirler.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 

 
Hasta Bakıcı Destek Hizmeti
Hasta Bakici

Hasta Bakıcı Destek hizmetleri. bakıcı ihtiyacı olan yerlerde yardımcı olmak için seçilmiş kişilerdir.

Hasta Bakıcı için destek eğitim , danışmanlık ve psikoterapi , aile toplantıları, evde bakım yardımı, ve darülaceze bakım.
Kanser tedavisi uzun bir süre sürebilir ve hastalık birçok değişiklik geçer yana, bilgi bakıcıların tür zamanla değişiklikler gerekiyor. Bilgi almak için bakıcı için önemli katı şunlardır:
    Hastanın hastaneye yattığında.
    Evde bakım başlar.
    Yeni tedavilerin başlangıcında.
    Kanser eğer tekrarlarsa (geri gelir).
    Ömrünün sonunda.

Bakıcılar bilgi alabilirsiniz birçok yolu vardır:
      Internet arama.
    Sorular sorun.
    Kitapçık, broşür, broşürler, bilgi kartları okuyabilir.
    Hastane ve doktor ofislerinde dokunmatik ekran ve diğer bilgisayar bilgi sistemleri kullanın.
    Bakım verme becerileri öğretmek DVD'lerden öğrenin.

Yakınları genellikle kanser, bakım verme becerileri ve nasıl yönetileceği hakkında gerçekleri bilmek istiyorum belirtileri ve yan etkileri .

    Kanser hakkında gerçekler
        Nasıl kanser zamanla değişecektir.
        Belirtiler hasta olabilir.
        Tedaviler ne olabilir.
        Kanser ya da tedavilerin neden olabilir yan etkiler. 
        Bakıcı yapmak için ne bekleniyor.
       Yakınları da deneme yanılma ile kendi bakıcı becerilerinin çoğunu öğrenmek ve sağlık   ekibinden daha fazla bilgi istiyorum bildirmektedir. Güvenli hasta taşıma ve düşme riskini azaltmada becerileri bakıcıların en zor olduğunu söylüyor. Beceri bakıcılar bazıları öğrenmek gerekebilir:
        Hastayı nasıl taşınır.
        Nasıl hasta yürümesine yardım etmek.
        Hasta rahat ettirmek için yastık yerleştirmek için nasıl.
        Nasıl vermek ilaçlar ve tedaviler.
        Ne tıbbi acil yapılacak.
        Nasıl sorunları çözmek için.
        Kendilerine dikkat çekmek için nasıl.

    Birçok bakıcılar da evde hasta bakımı için dışarıdan yardım alma hakkında bilmek istiyorum.

    Belirtileri ve yan etkileri nasıl yönetilir

    Bakıcı hasta tedavisi ve ağrı gibi belirtilerin yan etkileri yönetmenize yardımcı olmak için nasıl eğitimli olduğunda yorgunluk , hasta tedaviye devam etmek enerji ve irade olması daha muhtemeldir.

    Ağrı kanser hastaları ve onların bakıcılar için ciddi bir endişe bir belirtidir. Çoğu aile bakıcılar ağrı ve nasıl yönetileceği konusunda çok az şey biliyoruz. Ağrı iyi kontrol edilmesi için, hasta olarak ağrı ilaç alması gereken reçete doktor tarafından. Ağrı tıp hakkında bir bakıcının bilgi ve inançları hastanın ağrı etkileyebilir. Hasta bağımlısı haline veya bir alacak korkan bir bakıcı dozda hastaya çok az ağrı ilaç verebilir. Bakıcı ağrı kesici ilaçlara ve bunları kullanmak için doğru yolu hakkında gerçekleri bildiği zaman, hastanın daha iyi ağrı kontrolü olması daha muhtemeldir. Bakıcı ağrı tedavisinde uzman bir doktor konuşmak ve o hastanın ağrı kontrolü için gereken bilgileri ve duygusal yardım alabilirsiniz.

    Yakınları aşağıdaki öğrenmek gerekebilir:
        Ne kullanmak için ilaçlar ve nasıl ve ne zaman onlara vermek.
        Bir tıp çalışan ve tıp ortak yan etkileri olup olmadığını nasıl anlarsınız.
        Nasıl ilaç yan etkilere neden olduğunu zaman bilmek.

    Sağlık ekibi de bakıcıların aşağıdakiler de dahil, ilaç olmadan belirtileri yönetmek yollarını öğrenmelerine yardımcı olabilir:
        Masaj.
        Sıcak veya soğuk kompres (deriye yastıkları).
        Hasta akıllıca kendi enerji kullanımı Helping.
        Dinlenme ve rahatlama.
        Oyalama (uzak belirti hastanın dikkatini alarak). 

 BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ

 

 
Evde Bakım Yardımı ve Hasta Bakıcı
Hasta Bakici

Evde Bakım Yardımı

Kanser hastası için evde bakım hizmetleri de bakıcı desteği vermek. Devlet veya yerel sağlık departmanları genellikle lisanslı ev bakım kurumları bir listesi var. Evde bakım kuruluşları sağlayan hizmetlerden bazıları şunlardır:

    Hemşire, yardımcıları, terapistler ve Ziyaretler sosyal çalışmacı .
    Çalışan getir götür işlerini, yemek yapma ve banyo ile yardımcı olur.
    Tıp teslim.
    Tıbbi ekipman kullanımı.

Kanser Hastaları için Darülaceze Bakımı

Darülaceze bakım ömrünün sonuna yakın ve tedavi altına artık hastalara verilen tedavi bunların kanser veya kontrol. Darülaceze amacı onları rahat yapma ve belirtileri giderici tarafından sonuna kadar her gün hastalar yaşamak yardımcı olmaktır. Aile bakıcılar son sırasında hasta bakımı için gerekli ne yaptığını rahat hissetmek için daha fazla eğitim ve danışmanlık gerekebilir aşamalarında kanser. Aile bakıcı genellikle kadar duygusal hissediyor sıkıntı hasta olduğu gibi bu dönemde. Bir darülaceze bakım ekibi, duygusal, sosyal ve yardımcı olur ruhsal hastalar, bakıcılar ve ailelerin ihtiyaçları

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


  COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ

 

 
Bakıcı değerlendirme bakıcı bakıcı rolü desteğe ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek için yapılır.
Hasta Bakici

Bakıcı değerlendirme bakıcı bakıcı rolü desteğe ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek için yapılır.

BAKICI değerlendirme sağlık ekibi, bakıcının gündelik hayatı anlamak bakıcı tarafından yapılan pek çok iş tanımak ve bakıcı zorlanma belirtilerine bakmak yardımcı olur. Bakıcılar rolleri rahat ya da onlar yapmak için gereken her şeyi idare edemez hissediyorum zaman Bakıcı gerginlik oluşur. Bakıcı gerginlik yol açabilir depresyon  ve genel
Psikolojide korku ve sıkıntılar

. Bakıcı çok fazla yük hissederse, bakıcı bakıcı ya hasta ya artık sağlıklı olduğunu.

Bir bakıcı değerlendirme değil, sadece hasta yapmak için bakıcı ihtiyacı ne bakmak gerekir, ama aynı zamanda bakıcı istekli ve yapabiliyor ne. Aile bakıcı hasta bakımı için gerekli bilgiye sahip olmadığında Bakıcı gerginlik oluşabilir. Sağlık ekibi bu alanda bakıcının destekleyebilir.

Aile bakıcılar kendi bakıcı deneyimleri ile pek çok sorun rapor. Değerlendirme sorunlar bakıcı desteği doğru tür vermek için, ne olduğunu öğrenmek için yapılır. Destek hizmetleri, bakıcı sağlıklı kalmasına yardımcı bakıcı becerileri öğrenmek, ve de hastaya yardımcı bütün bunlar, bakıcı rolü kalabilir.

Bakıcı gerginlik etkileyen faktörlerden bazıları:

    Saat sayısı caregiving geçirdi.
    Bakıcı Bakıcıya nasıl hazırlanmış.
    Bakım türleri verilmektedir.
    Ne kadar hasta (örneğin banyo ve giyinme gibi) yardımı olmadan yapmak mümkün.

Bakıcı esenlik gerekli yardım ne tür bulmak için çeşitli alanlarda değerlendirilir.

Bakıcı değerlendirilmesi için standart bir araç yoktur. Her bakıcı ve aile için farklı olabilir. Değerlendirilen faktörlerden bazıları şunlardır küldür , yaş, sağlık, finans, ve roller ve ilişkiler. Destek hizmetleri sonra bakıcı ihtiyacı olan yerlerde yardımcı olmak için seçilmiş olabilir.

Kültür

Çalışmalar bir ailenin kültür onlar bakıcı rolü nasıl ele etkilediğini göstermiştir. Bazı kültürlerde, ailenin herhangi bir dış yardım almak için değil seçer. Diğer aile üyeleri dışında hiçbir yardım ya da yardım var bakıcılar genellikle başka kaynaklardan yardım almak isteyenler daha depresif.

Bakıcılar yardımıyla dışında alamadım nedenlerden bazıları onlar olduğunu:

    Başkaları ile aile meseleleri paylaşmak istemiyorum.
    Dışarıdan yardım bulamıyorum.
    Güvenme sosyal hizmet sağlayıcıları.
    Nasıl bilmiyorum darülaceze bakım onlara yardımcı olabilir.

Yaş ve sağlık

Yakınları yaş ve bakıcı gerginlik için kendi riskini artırdığı sağlığı ile ilgili sorunlar olabilir:

    Eski bir yetişkin bakıcı için, yaşlanmanın bir parçası olan konular ele zor bakıcıya yapabilir. Yaşlı bakıcılar, sağlık sorunları sabit gelirlerini canlı ve küçük olabilir , sosyal destek . Onlar bakım verme taleplerini karşılamak için çalışırken, yaşlı bakıcılar kendi sağlık özen olmayabilir. Bu sağlık kötü yapmak veya yeni sağlık sorunlarına neden olabilir. Yaşlı bakıcılar Bakıcı gerginlik noncaregivers aynı yaş daha erken ölüme yol açabilir.
    Için bakım işleri ve çocuk veya diğer aile üyeleri var orta yaşlı ve genç bakıcılar genellikle bakıcı rolü geriliyor. Bu bakıcılar hasta bakımı sırasında iş ve aile ihtiyaçlarını karşılamak ve onların sosyal hayatın çok vazgeçmeye çalışın.

Bakım maliyetleri

Düşük hane geliri olan aileler bakım vermenin maliyetlerini göze mümkün olmayabilir. Aile tedavi ile ilgili masrafları için ödeme zaman, hastanın iyileşme etkilenebilir. Sıkıntı artar bakıcı.

Rolleri ve ilişkiler

Rolleri bakıcı sayısı artar doldurmak gerektiği gibi, bakıcı zorlanma riski de artar. Doldurmak için çok fazla rol göz önüne alındığında, bakıcı hepsini yapmak için zaman ve enerjiye sahip olmayacaktır. Örneğin, bir iş var ve aynı zamanda çocuklar için bakım bakıcılar yüksek düzeyde rapor stres . Ancak, bakıcıya sırasında çalışmaya da yararlı olabilir. Uzakta bakıcı rolü Zaman ve co-işçilerden sosyal destek bakıcı biraz rahatlama sağlayabilir.

Aile üyeleri arasında roller ve ilişkiler Bakıcıya etkilenebilir. Bir bakıcı değerlendirme bakıcı gerginlik riski olup olmadığını görmek için aile ilişkileri bakar.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ
HASTA BAKICI REKLAM HİZMETİDİR

 

 
Aile bakıcıları Hasta Bakıcıları Hizmeti
Hasta Bakici

Aile bakıcılar eşleri, ortakları, akrabalar, ya da evde günlük yaşam ve sağlık ihtiyaçları faaliyetleri ile hastaya yardımcı arkadaş olabilir.

Birçok kanser hastaları bugün evde bakım kısmını alırsınız. Hastanede kalır eskisi daha kısadır ve bir gece hastanede kalmak gerekmez ya da hastane dışında verilebilir fazla tedaviler şimdi vardır. Kanserli insanlar daha uzun yaşıyor ve birçok hasta mümkün olduğunca evde bakım olmak istiyorum. Bu bakım genellikle aile tarafından verilir bakıcılar . Bu bakıcılar eşleri, ortakları, çocuklar, akrabalar, veya arkadaş olabilir.

Aile bakıcı sağlık ekibi ile çalışıyor ve hastanın sağlığını ve geliştirilmesinde önemli bir role sahiptir yaşam kalitesi . Bugün, aile bakıcılar tarafından hastane veya doktor muayenehanesinde yapılması için kullanılan pek çok şey yapmak sağlık personeli . Caregiving bu ile hasta yardım gibi günlük görevleri içeren ilaçlar , doktor ziyaretleri, yemek, programları ve sağlık sigortası konularında. Aynı zamanda duygusal ve veren içerir manevi bu duygularla hasta anlaşma yardım ve sert kararlar olarak, destek.

Bu aile bakıcı bir parçası olması önemlidir.

Aile bakıcı hastanın tıbbi değişikliklerin izlerken çok önemli bir işi vardır durumda evde uzun süreli bakım verirken. Aile bakıcılar, tedavinin planlanmasına yardımcı kararlar ve tüm tedavinin farklı parçaları ile tedavi planları yapabilir.

Bu özet kanser yetişkin aile bakıcılar ilgili.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ

 

 
hasta bakımı eğitim ve uygulama kapsamı . Hemşireler
Yasli Bakimi

Hemşirelik bir meslektir .sağlık onlar, elde tutmak, ya da optimal sağlık ve kurtarmak böylece sektörde bireyler, aileler ve toplumların bakım odaklı yaşam kalitesini sağlar.

Hemşireler diğerinden ayırt edilebilir sağlık personeli kendi tarafından hasta bakımı yaklaşım , eğitim ve uygulama kapsamı . Hemşireler geniş bir uygulamaya uygulama alanlarının çeşitliliği uygulama ve düzeyi farklı bir kapsam ile reçeteyi otorite her. Birçok hemşire sipariş kapsamında bakım sağlamak hekim , ve bu geleneksel rolü bakım sağlayıcıları olarak hemşirelerin tarihi imajı şekillendirmeye geldi. Ancak, hemşireler eğitim düzeyine bağlı olarak çeşitli ayarları bağımsız uygulamaya en yargı tarafından izin verilmiştir. Savaş sonrası dönemde, hemşire eğitim doğru bir çeşitlenme süreci geçirmiştir gelişmiş ve özel kimlik ve geleneksel düzenlemeler ve sağlayıcı rolleri çok değişiyor.

Hemşireler doktorlar, terapistler ile işbirliği içinde çalışarak, bakım planı geliştirmek, hasta, hastanın ailesi ve diğer ekip üyeleri, bu yaşam kalitesini artırmak için hastalığın tedavisi üzerinde duruluyor. ABD (ve giderek Birleşik Krallık), bu tür klinik uzman ve hemşire gibi gelişmiş uygulama hemşire, sağlık sorunları teşhis ve ilaç ve diğer tedaviler reçete, tek devlet yönetmeliklere bağlı. Hemşireler gibi terapistler, hekimler ve diyetisyenler gibi bir sağlık ekibinin diğer üyeleri tarafından gerçekleştirilen hasta bakımını koordine yardımcı olabilir. Hemşireler hekimler ile, örneğin, her ikisi de birbirlerine bağımlı bakım sağlamak ve bağımsız hemşirelik profesyonel olarak.

Amerikan Hemşireler Birliği (ANA), hemşirelik, bireylerin, ailelerin bakımında koruma, tanıtım, ve sağlık ve yeteneklerinin optimizasyonu, hastalık ve yaralanma önlenmesi, insan tepki tanı ve tedavi ile acı hafifletilmesi ve savunuculuk devletler topluluklar ve nüfus.

 
: Bakıcı , Evde bakım , Aile bakıcılar , Bakıcılar hakları hareketi , demans olan insanlar için bakı
Hasta Bakici

Ayrıca bakınız: Bakıcı , Evde bakım , Aile bakıcılar , Bakıcılar hakları hareketi , demans olan insanlar için bakımı ve uzun süreli bakım
Bir yaşlı adam huzurevinde de Norveç .

Yaşlı bakım, ya da (aynı zamanda yaşlı bakımı gibi İngilizce konuşan dünyanın yerinde bilinen) basit eldercare, özgü özel ihtiyaçları ve gereklilikleri yerine getirilmesidir yaşlılar . Bu geniş terim gibi hizmetleri kapsamaktadır destekli yaşam , yetişkin günlük bakım , uzun süreli bakım , huzurevi , darülaceze bakım ve ev bakım . Çünkü yaşlı küresel bulundu bakımı yanı sıra, yaşlı vatandaşların kültürel bakış açılarını ayırt çok çeşitli, herhangi bir uygulama ile sınırlı değildir olabilir. Örneğin, birçok ülke Asya'nın aile üyeleri genç nesiller tarafından bakılmayan geleneksel yöntemleri tercih, oldukça seyrek hükümet kurulmuş yaşlı bakımı kullanın.

Yaşlı bakım günlük faaliyetleri ve sağlık hizmetleri ile bazı yardıma ihtiyacı yaşlıların sosyal ve kişisel ihtiyaçlarını vurgular, ama onuru ile yaş arzu eden. Konut, hizmetler, etkinlikler, personel eğitimi ve bu tür tasarımı gerçekten müşteri-merkezli olması gerektiğini o, önemli bir ayrımdır. Küresel Yaşlı bakımı büyük miktarda ödenmemiş piyasa sektöründe altına düşüyor olması da dikkat çekicidir.

 
Hastalar 've bakıcıların yaşlı insanların zihinsel sağlık hizmetleri
Hasta Bakici

Hasta yolculuk Haritalama büyük insanların ruh sağlığı hizmetleri, demans ile özellikle kullanan insanların deneyimlerini araştıran bir yoludur. Bu hastalar ve aileleri için yararlı bir kavramdır ve hizmet iyileştirme ve geliştirme için potansiyel taşıyan bir şekilde onların hikayelerini anlatmak için onları sağlar. Aynı şekilde onları anlamak için fırsat veren sağlık ve sosyal bakım uzmanları için yararlı bir kavramdır, ve onların hizmet kullanıcıları ve bakıcılar için pratik çalışma ve nasıl gelişmiş olabilir, nasıl yansıtmak. Hasta, bakıcılar ve uzmanlar arasında işbirliği kendisi katılan bireyler ve hizmetler için geniş faydaları ve kültür değişiklikleri getirebilir. West Midlands Eski Halk Ruh Sağlığı İşbirlikçi geliştirme çalışmaları için alanları tespit etmek amacıyla İşbirlikçi ekipleri tarafından haritalama kullanımını teşvik etmiştir.

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 1 - 20 Toplam 626
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ
HASTA BAKICI REKLAM HİZMETİDİR