ANA SAYFA arrow Hasta Bakım
Yatılı Bakıcı | Refakatçi |Yoğun Bakım Hemşiresi | Alzheimer Hasta Bakıcısı |
Yasli Bakimi
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Yatılı Bakıcı, Yaşlı Bakıcı, Refakatçi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Alzheimer Hasta Bakıcı,

Bizleri bugünlere kadar büyütüp geliştiren ebeveynlerimiz yaşlandıklarında ve hastalandıklarında onların gündelik hayattaki ihtiyaçlarını karşılayabilecek hasta ve yaşlı bakıcılar bol referanslı olarak sizlere sunulmaktadır. Sizler büyükleriniz için onların hayatlarını belli bir yaştan sonra rahatlıkla gözünüz arkada kalmadan devam ettirmesi açısından hasta ve yaşlı bakıcılara ihtiyaç duyuyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.Yaşlı ve hastanın günlük bakımını yapabilecek, Yaşlılarda ve hastalarda fizyoterapi uygulayabilecek, Hastanın odasını düzenleyebilecek, hastaya yatak İçi/dışı egzersizleri yaptırabilecek, Yaşlı ve hastayı rahatlatabilecek, Yaşlı yada yaşlı hastaya sağlık durumunun gerektirdiği şekilde ilaç verebilecek, yaşlıyı yada yaşlı hastaya sağlık durumuna göre besleyebilecek Refakatçı hizmetleri için hemen iletişime geçebilirsiniz Hasta ve Yaşlı Bakıcılar Tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyduklarında büyüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi bulabilmek için, Erenköy Danışmanlık olarak yanınızdayız.

 Hasta Bakıcı
 Yaşlı Bakıcı
 Refakatçi
 Yoğun Bakım Hemşiresi
 Alzheimer Hasta Bakıcısı
 Hemşire

Eğitimli
Deneyimli
Referanslı, Güvenilir
Yatılı ya da gündüz çalışma saatleri

Alzheimer Bakımı ve Özel Hemşireler
Alzheimer, kişinin unutkanlık ile başlayan ama zamanla kişisel ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak duruma geldiği bir hastalık. Hasta yakınlarını bu süreçte zorlu bir imtihan bekler. Ev ortamında alınacak bazı tedbirler, hastaya yaklaşım tarzı, hastalığın ilerlemesini yavaşlatabiliyor.

Dünyada 35 milyon kişi alzheimer hastası. Ülkemizde ise bu sayı Türkiye Alzheimer Derneği verilerine göre 350 bin ve bu rakam her geçen gün artıyor. Günlük yaşamsal aktivitelerde azalma, davranış değişikliklerinin görüldüğü bu hastalıkta, hastanın bakımı da maddi ve duygusal açıdan tüketici ve yorucu bir iş.
 
 

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 220 83 22  

CEP : 0507 227 78 11


 
 
 
 
HASTANEDEYE BAKICI ARIYORUM | HASTA BAKICI YATILI HİZMETİ |
Hasta Bakici

 

İNSANLARIN HERZAMAN BİR YARDIMCIYA İHTİYACI VARDIR?

Eviniz sizin kaleniz, en özeliniz, duygularınız, paylaştıklarınız ve en önemlisi günlük ihtiyaçlarınızı karşıladığınız yuvanız.Bu yuvanın temizliği,düzenini sağlamak için,bu alanda kendini yetiştirmiş ve sizi yormayıp rahatlatacak elemanlarla çalışmak her zaman hakkınız olduğuna inanıyoruz.İş öğretmektense,işbilen , gerçekten işe ihtiyacı olan ve evinizi emanet edeceğiniz kişileri sizlere sunuyoruz.Bu işi mesleği gibi görüp önce işine sonra patronuna saygılı elemanlarla çalışıyoruz.İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcıya ihtiyacı olduğunu bilerek yaşlılarınızda, hastalarınızda ihtiyacınıza uygun refakatçi, hasta bakıcı, hemşire ve evlerinde yardımcı olacak bilinçli, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır.İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcıya ihtiyacı olduğunu bilerek yaşlılarınızda, hastalarınızda ihtiyacınıza uygun refakatçi, hasta bakıcı, hemşire ve evlerinde yardımcı olacak bilinçli, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 220 83 22  

CEP : 0507 227 78 11

Sorumluluk, Güven, Empati, İşbirliği, Çözüm
Deneyimli referanslı hasta bakıcı, evde hastanede, yaşlı bakıcı ve evde hasta bakıcısı,7/24 refakatçi hizmeti, yaşlı bakıcı yatılı bakıcı ameliyat sonrası bakım yatılı hasta bakıcı hizmetleri, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadı gibi bakıcı hizmetleri veren, ev işlerine yardımcılar temin eden Türkiye İş Kurumundan (İŞKUR) izin belgeli Özel İstihdam Büroları, bakıcı danışmanlık şirketleri, bakıcı ajansları, bakıcı firmaları tanıtım rehberidir.

 

 

 
HASTALARA BAKICI HİZMETİ | YAŞLILARA BAKICI HİZMETİ | HASTANELERDE BAKICI HİZMETİ |
Yasli Bakimi

 

UNUTMAYALIM BİRGÜN HEPİMİZ YAŞLANACAĞIZ

Türkiye genelinde “yaşlılar haftası” sının kutlandığı süreçte bir soru hep cevap aradı ve arıyor.
Acaba yaşlıları yeterince saygı gösterip, kolluyor ve koruyor muyuz?
Yoksa, umursamaz bir tavırla kayıtsızlık içerisinde ne halleri varsa görsünler mi diyoruz?
İlişkin olarak, bu konuda dünya ülkelerinin eğilimi hangi noktada?
***
Önce dünya ülkelerinin yaşlılara eğilimlerini bakalım.
Bir kere kesin olan, Türkiye’nin de içinde bulunduğu gelişmekte olan ülkelerde nispeten duyarlılık gösterilmesine karşın, gelişemeyen ülkelerde herkes kendi derdine düştüğü için yaşlılara yardım elini uzatacak durumları yok.
Buna karşın gelişme sürecini tamamlamış, özellikle Avrupa’nın birçok ülkesinde yaşlılara bakış açısı, insan onurunu esas alan bir yaklaşım içermektedir.
Özellikle maddi bağlamda.
Aynı ülkeler yönetiminde görev üstlenen her hükümet, ilişkin olarak belediye başkanlıkları, yaşlılara yaklaşımda olması gereken bir tutum ve davranış sergilemektedirler.
Yürürlükteki yasalar da buna cevaz verince, o ülkelerde yaşlanmak sanıldığı kadar zorluklar içermez.
Yaşı kemale ermiş her Avrupa’lı bilir ki, hayatının son demleri devlet tarafından güvence altındadır.
***
Kendi ülkemiz Türkiye’ye gelince.
Bu bağlamda ülkemizi diğerlerinden ayıran, mensubu olduğumuz Yüce din İslam’ın bizlere yüklediği veballe birlikte sahip olduğumuz hasletlerdir.
Dünya ülkeleri bilir ki, Türk insanının insani değerleri çok yüksektir.
Kadir kıymet bilir ve de merhametlidir.
Dolayısıyla, imkanları elverenlerin muhtaç durumdaki yaşlılara yardım elini uzatması ve de büyük- küçük ilişkileri, yani karşılıklı sevgi ve saygı bağlamında Türkiye her daim bir adım öne çıkmıştır.
Hani dense ki hiçbir ülke bu konuda Türkiye’nin eline su dökemez.
Kesinlikle abartı değildir.
***
Ancak…
Böylesine hasletlere sahip insanımızın son dönemlerde yaşlılara yaklaşımı biraz olsun sekteye vurmuştur.
Buna neden, özellikle ekonomik koşulların içerdiği zor koşullardır.
Geçim standardının istenen boyutta olmaması, karşılıklı yardımlaşma, sevgi-saygı unsurunu ister istemez etkilemektedir.
Dedim ya, gelişemeyen ülkelerde gözlendiği gibi çoğunluk kendi derdine düşmüştür.
Hal böyle olunca, kişilerin halet-i ruhiyesi normal bir hal almaktan uzaktır.
Oysa, özellikle ekonomik koşullar istenen düzeyde olsaydı, insanımızın sahip olduğu o güzelim hasletler asla dumura uğramayacak.
Her kim olursa olsun yaratılanı sevip saygı gösterecekti yaratandan dolayı.
***
Aslında tüm bu oluşumların ötesinde her birimizin düşünmesi ve de aklından çıkarmaması gereken temel olgu, bir gün yaşlanacağımızdır.
Yaşam evresi içerisinde yaşlanmanın kaçınılmaz olduğu değişmez bir gerçektir.
Kısaca, maddi manevi daha bir ilgiye muhtaç olduğumuz süreçtir yaşlılık.
İlgi diyorum.
Yaşlıların beklediği sadece maddi yardımlar değildir.
Onların en az maddi destekler kadar beklediği, hal ve hatırın sorulmasına yönelik ilgidir.
Öyle ki onların en büyük korkusu, hatırlanmamak ve de unutulmuş olmaktır.
Neticede, unutmayalım ki her birimiz bir gün mutlaka yaşlanacağız.
Eğer yaşamın son demlerini gönül huzuru içerisinde geçirmek adına ilgi istiyorsak, bizlerde bugünün yaşlılarına aynı yaklaşım içerisinde bulunmalıyız.
Dedim ya bir gün hepimiz yaşlanacağız.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 220 83 22  

CEP : 0507 227 78 11

 
HASTA BAKICI HASTANEDE REFAKATÇİ | EVDE REFAKATÇİ |
Hasta Bakimi

 

Hiç kimse hasta olmak istemez. Hasta olmamak için önlemler alırız. Fakat yetersiz kaldığımız durumlarda maalesef hepimiz bu durumu yaşamak zorunda kalıyoruz. Hastalık anında hassaslaşıyor, tıpkı bir çocuk gibi çevremizden ilgi bekliyoruz. İstemediğimiz halde ilaç kullanmak zorunda kalıyor, yatağa ve eve bağlı kalmak zorunda kalıyoruz. Tüm bunların üstesinden gelmek için ise iyi bir tedavi ve morale ihtiyacımız var.

  Hastalık başlangıcı ve sonrasında, sağlık personellerimizin telkin ve tedavileri, yakınlarımızın ilgi ve alakasıyla ayakta kalmaya çalışıyor bu durumu atlatmak için çaba sarf ediyoruz.Bütün bu ihtiyaçların farkında olan Comert Danışmanlık Reklam; güvenilir, deneyimli, eğitimli, bilgili, güler yüzlü ve sevecen sağlık personeli, hasta bakım elemanı ve yardımcı eleman portföyü ile sizlere hizmet vermektedir.

Tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyduklarında büyüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi bulabilmek için, Comert Danışmanlık Reklam olarak sizlere en iyiyi bulmanız için her zaman yanınızdayız.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 220 83 22  

CEP : 0507 227 78 11

 

 
HASTA BAKICISI | BAKICISI | HASTA BAKICI | BAKICI | HASTA BAKIMI | BAKIMI |
Hasta Bakici

 

Refakatçı

Yaşlı ve hastanın günlük bakımını yapabilecek, Yaşlılarda ve hastalarda fizyoterapi uygulayabilecek, Hastanın odasını düzenleyebilecek, hastaya yatak İçi/dışı egzersizleri yaptırabilecek, Yaşlı ve hastayı rahatlatabilecek, Yaşlı yada yaşlı hastaya sağlık durumunun gerektirdiği şekilde ilaç verebilecek, yaşlıyı yada yaşlı hastaya sağlık durumuna göre besleyebilecek Refakatçı hizmetleri için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakıcı

Bizleri bugünlere kadar büyütüp geliştiren ebeveynlerimiz yaşlandıklarında ve hastalandıklarında onların gündelik hayattaki ihtiyaçlarını karşılayabilecek hasta ve yaşlı bakıcılar bol referanslı olarak sizlere sunulmaktadır. Sizler büyükleriniz için onların hayatlarını belli bir yaştan sonra rahatlıkla gözünüz arkada kalmadan devam ettirmesi açısından hasta ve yaşlı bakıcılara ihtiyaç duyuyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz

Hasta Bakıcı Hizmeti konusunda deneyimli bakıcılarla hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi Bütünleştirerek sunmaktır. Bakıcı yaslının ve hastanın özelliklerini tanıyabilmeli, günlük bakımını yapabilmeli, hasta odası düzenleyebilmeli, yatak içi ve dışı egzersizler yaptırabilmeli, hastaya ilaç verebilmeli, özel hastalarda Bakım yapabilmelidir. Her insan için değişik anlam ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir ve bu aynı zamanda minnet borcudur. Ömürlerinin büyük büyük bir kısmında Evlatlarının yetiştirilmesi ve onları iyi bir yere getirmek için her türlü zorluğa göğüs geren yaslı anne ve babalarımızın yaslanıp bakıma muhtaç olduğu dönemlerde onlara yakışır bir şekilde bakım talep etme hakları vardır.Comert bakıcı reklam hizmeti olarak size uygun gündüzlü ve yatılı olarak veri tabanımızda mevcut olan en iyi bakıcımızla sizi buluşturacağız.
Önerdiğimiz yaslı ve hasta bakımı personelinde aradığımız özellikler;

    Aile yaşantısının düzenli olmasına
    Pratik ve sorumluluk sahibi olmasına
    Güler yüzlü ve sevecen olmasına
    Sabırlı olmasına
    Temizlik ve hijyen kurallarına uymasına
    Mutlaka referanslı ve deneyimli olmasına önem veriyoruz

Sizde yaşlı bakıcısı arıyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 220 83 22  

CEP : 0507 227 78 11

 

 
EVDE YATILI BAKICI | HASTANEDE HASTA BAKICI | HASTAMA BAKICI | BAKICISI |
Hasta Bakimi

Sorumluluk, Güven, Empati, İşbirliği, Çözüm hastabakıcısı, Yatılı Bakıcı Hizmeti

Hasta Yatılı Yatalak Felcli  yaşlı bakım ve Bakıcı Hizmeti  İstanbul

Hasta Yatılı Yatalak Felcli  Hastanede Bakıcı Hizmeti  bulunduğu konum itibariyle şehre çok yakın olup, aynı  Kurumumuz , Doktor, psikolog ve 24 saat hizmet veren eğitimli sağlık personeli, yaşlı bakıcıları, temizlik ve servis  elemanları ile yaşlı bakımı konusunda standartların üzerinde bir hizmet vermektedir.Amacımız, Hastalara ve yaşlılara sunduğumuz bakım, gözetim ve kişiye özel hizmetin yanısıra; hasta yakınlarının güvenini kazanmaktır. Felsefemizin temel ilkesi , Hastalarımızın bizlerden eklediği sevgi, şefkat, güleryüz ve saygının olduğu bir ortam sunmaktır.

HİZMETLERİMİZ  

* Alzheimer, demans,perkinson ve felç hastalarına bakım hizmeti
* Hastane sonrası özel bakım odaları
* Rutin nöroloji konsültasyonu,psikiyatrik destek ve doktor kontrolü
* 24 saat sağlık hizmeti
* Psikolog hizmeti
* 3 ana , 2 ara öğün beslenme
* Diyet yemekler
* Aylık aktivite programları
* Sosyal Hizmet Uzmanı idaresinde eğitimli ve deneyimli uzman kadro
* Kişisel; kuaför berber vs
* Temizlik hizmetleri; Odaların ve giysilerin temizlenmesi
* Çeşitli hobi alanları ( yaşlıların vakit geçireceği organik tarım alanı )
* Yüzme havuzu ( Yaşlıların sağlık personeli gözetiminde havuzdan faydalanması )
* Tüm odalarda deniz manzarası
* Tüm odalarda ve bahçede müzik yayını
* Jakuzili banyolar
* Asansör
* 24 saat güvenlik
* Günlük gazete ve kütüphane köşesi

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 220 83 22  

CEP : 0507 227 78 11

 

 
YAŞLI BAKICI | YAŞLI BAKICISI | HASTANEDE YAŞLI BAKICI | EVDE YAŞLI BAKICI
Yasli Bakimi

Yaşlı Bakıcısı Hizmeti

Yaşlandıkça vücudun gücünün düşmesi her canlının başına gelebilecek bir durumdur. Yaşlıların bakımı konusunda eğitim almamış ya da bilinçsiz kişiler, bu tür insanların daha konforsuz bir şekilde hayatlarını geçirmelerine neden olabilirler. Bu sebeple yaşlı bakımı konusunda eğitim almış, bilinçli kişilerden destek almak oldukça faydalı olmaktadır. Yaşlı bakıcısı hizmeti veren kişiler ya da firmalar, insanların istekleri doğrultusunda evlerine bakıcı gönderebilirler. Huzur evleri ya da hastanelerde de yaşlı bakıcı hizmeti verilmektedir. Buradaki kişiler de işin eğitimini almış olup devlet tarafından görevlendirilmişlerdir.

Yaşlı bakıcısı hizmetine dahil olan görevler arasında, yaşlılar yaşlarından dolayı işlevselliklerini kaybedip yapamadıkları işleri yapmaları bulunmaktadır. Eğer yaşlılık ilerlemiş ve üstüne hastalıklar da baş göstermişse, yaşlı bakıcısının görevleri daha da ağırlaşır. Öyle ki tuvalet ihtiyacında bile yaşlı bakıcısı kişinin yanında olmak durumundadır. Bu işin eğitimini almamış insanlar, yaşlıların her türlü ihtiyacını layığıyla karşılayamayacaklardır. Oldukça zahmetli bir iş olan yaşlı bakıcısı hizmeti gerektiğinde mutlaka alınmalıdır.

Yaşlanmış kişiler istedikleri taktirde yaşlı bakıcısı hizmeti alabilirler. Hayatlarını devam ettirebilmek ve kolaylaştırabilmek için bu hizmetten yararlanabilirler.
 
YATALAK BAKICI | YATILI FELCLİ BAKICI | HASTANEDE YATILI BAKICI | GUZDUZLU
Yasli Bakimi

 

Tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyduklarında büyüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi bulabilmek için, Erenköy Danışmanlık olarak yanınızdayız.

  Hasta Bakıcı
  Yaşlı Bakıcı
  Refakatçi
  Yoğun Bakım Hemşiresi
  Alzheimer Hasta Bakıcısı
  Hemşire

Eğitimli
Deneyimli
Referanslı, Güvenilir
Yatılı ya da gündüz çalışma saatleri

Alzheimer Bakımı ve Özel Hemşireler
Alzheimer, kişinin unutkanlık ile başlayan ama zamanla kişisel ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak duruma geldiği bir hastalık. Hasta yakınlarını bu süreçte zorlu bir imtihan bekler. Ev ortamında alınacak bazı tedbirler, hastaya yaklaşım tarzı, hastalığın ilerlemesini yavaşlatabiliyor.

Dünyada 35 milyon kişi alzheimer hastası. Ülkemizde ise bu sayı Türkiye Alzheimer Derneği verilerine göre 350 bin ve bu rakam her geçen gün artıyor. Günlük yaşamsal aktivitelerde azalma, davranış değişikliklerinin görüldüğü bu hastalıkta, hastanın bakımı da maddi ve duygusal açıdan tüketici ve yorucu bir iş.


BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 220 83 22  

CEP : 0507 227 78 11

 

 
Hastanede Ameleyat Sonrası Bakıcı
Hasta Bakici

meliyat sonrası rehabilitasyon süreci geçirenler, kalp, damar ve tansiyon hastaları, kanser hastaları, felçli kişiler, diabet hastaları, nöroloji hastaları, oksijen tedavisine ihtiyaç duyan kişiler, doğum yapan anneler, akciğer ve solunum hastaları, fiziksel kırık, çatlama gibi sakatlıklar yaşayan kişiler bu hizmetlerden faydalanan kişiler arasındadırlar.

 
 
hasta bakıcı hizmeti denir.
Hasta Bakici

Hayatımızın değişmeyen sorunlarından olan hastalıklar, birçoğumuzun başına küçük veya büyük şekillerde gelmektedir. Genellikle yaşlanmaya da bağlı olarak ağır hastalıkların tedavi sürecinde hastane koşullarına gerek kalmadan kontrol ve uzun süreli bakım için evde istirahat edilmesi zorunluluğu karşımıza çıkar, işte bu durumlarda kendimiz için veya sevdiklerimiz için hasta kişi kimse onun başında durulması, ihtiyaçlarının karşılanması ve sürekli kontrol altında tutulması gereklidir. Eğer sevdiğimiz bir kişinin veya bir yakınımızın hastalığında hastane koşullarına gerek kalmamış ancak normal hayat koşullarına da daha hazır olması gerçekleşmemiş ise evimizde kendisi ile ilgilenmek için sürekli birisinin bulunması gerekir. Ancak yoğun iş koşullarında bizim için bu durum mümkün olmadığında devreye hasta bakıcı hizmeti girer. Genel ismiyle bakarsak; teşhis, tedavi veya tedavi sonrası sürecinde hasta kişilerin hastane koşullarına ihtiyaç kalmaması durumunda uzman kişilerin öneri ve kontrolleri ile hastanın yaşadığı mekanda günlük ihtiyaçlarının görülerek bu hizmetlerin verilmesi ve psikolojik rehabilitasyonun da sağlanması hizmetine hasta bakıcı hizmeti denir.

Sadece ailemizdeki yaşlı kişiler için olduğunu düşünmememiz gereken bu hizmete fiziksel açıdan rehabilitasyon gerektiren veya hayat fonksiyonlarını kısıtlayan hastalıklardan muzdarip tüm kişiler için düşünebiliriz. Hasta bakımı basit bir işlem olmayıp, yeri geldiğinde hayati öne taşıdığı için herkesin yapabileceği bir iş değildir ve önemli eğitimlerin alınması gerekir. Ülkemizdeki hasta bakıcıların tahmini %75’i kadınlardan oluşmaktadır. Sadece hasta kişinin tedavisiyle ilgilenmenin yanında ona ev yaşamında yardımcı olmak görevi de bu hizmete dahil olduğu için ev işlerinden de daha iyi anlayan kadınların bu işi yapmaları çok da anormal bir durum değildir.

 
 
Yatılı Erkek Bakıcı Hastnede Evde
Hasta Bakici
 

Yatılı Erkek Bakıcı Hastanede Evde Gündüzlü Yatılı Deneyimli Güleryüzlü 7/24 

 
Evde Hasta Bakıcı Hizmeti ...!
Hasta Bakici
 

Sevdiklerimizin hayatlarını etkileyecek bu hizmeti alacağımız kişilerin son derece güvenilir ve tecrübeli kişiler olması gerekmektedir. Bunu da sağlayabilmek için anlaşacağımız kişinin gerekli eğitimleri aldığında dair belgeleri görmek ya da garanti yol olarak direkt bu hizmeti veren şirketlere danışmak gereklidir. Evde hasta bakıcı hizmeti verilen kişilerin profillerine bakacak olursak :

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 1 - 20 Toplam 721
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ
HASTA BAKICI REKLAM HİZMETİDİR