ANA SAYFA arrow Hasta Bakım
Hasta ve Hastanede Yatılı Bakıcı Hizmeti - İstanbul
Hasta Bakimi
 Sorumluluk, Güven, Empati, İşbirliği, Çözüm 

HASTA BAKICI ÖNSÖZ

Hayatımızın her hangi kısmında hasta bakıcısına ve hasta bakımı yapan kişilere gerek duyabiliriz. Ayrıca yaşadığımız zaman diliminde de hastalıklarla karşılaşabileceğimiz için hasta bakıcısına ihtiyaç duyabiliriz. yaşlılığa bağlı olarak vücudumuzda ileri gelen hastalıklarla savaşmak zorunda kaldığımızda da hasta bakımı hizmeti gerekli olacaktır..Genellikle yaşlanmaya bağlı olarak ağır hastalıkların tedavi sürecinde hastane koşullarına gerek kalmadan kontrol ve uzun süreli tedavi için evde nekahat dönemi zorunluluğu olabilir.Hasta bakıcı ve hasta bakıcısı işte bu durumlarda kendimiz için veya yakınlarımız için hasta kişi kimse onun başında durulması, ihtiyaçlarının karşılanması ve sürekli kontrol altında tutulması gereklidir.Bunun içinde hasta bakıcı veya hastabakıcısına ihtiyaç vardır. Eğer sevdiğimiz bir kişinin veya bir yakınımızın hastalığında hastane koşullarına gerek kalmamış ancak normal hayat koşullarına da daha hazır olması gerçekleşmemiş ise evimizde kendisi ile ilgilenmek için sürekli Hasta Bakıcı veya hasta bakıcısı bulunması gerekir. Ancak yoğun iş koşullarında bizim için bu durum mümkün olmadığında devreye Hasta Bakıcısı hizmeti girer. Genel ismiyle bakarsak; teşhis, tedavi veya tedavi sonrası sürecinde hasta kişilerin hastane koşullarına ihtiyaç kalmaması durumunda uzman kişilerin öneri ve kontrolleri ile hastanın yaşadığı mekanda günlük ihtiyaçlarının görülerek Hasta Bakıcı hizmetlerinin verilmesi ve psikolojik rehabilitasyonun da sağlanması hizmetine Hasta Bakıcı ve hasta bakıcısı hizmeti denir. Sadece ailemizdeki yaşlı ve hasta bakıma muhtaç kişiler için olduğunu düşünmememiz gereken hasta bakıcısı hizmeti fiziksel açıdan rehabilitasyon gerektiren veya hayat fonksiyonlarını kısıtlayan hastalıklardan muzdarip tüm kişiler için Hasta Bakımı ve hasta bakıcısı talebinde bulunabilirsiniz. Hasta bakıcı ve hasta bakıcısı hizmeti basit bir işlem olmayıp, yeri geldiğinde hayati öne taşıdığı için herkesin yapabileceği bir iş değildir ve önemli eğitimlerin alınması gerekir. Ülkemizdeki Hasta Bakıcısı ve hasta bakıcısıların büyük bir kısmı kadınlardan oluşmaktadır. Sadece hasta kişinin tedavisiyle ilgilenmenin yanında ona ev yaşamında yardımcı olmak görevi de bu hizmete dahil olduğu için ev işlerinden de yardımcı olmaktadırlar. Sevdiklerimizin hayatlarını etkileyecek hasta bakımı hizmeti alacağımız hasta bakıcıların son derece güvenilir ve tecrübeli hasta bakıcılar olması gerekmektedir. Siz sayın hasta bakıcı ve hasta bakıcısı yakınları elimizden geldiğince seviyeli ,düzgün,dürüst,saygılı hasta bakıcı personeliyle sizlere hizmet için yanınızdayız. Sevdiklerimizin hayatlarını etkileyecek bu hizmeti alacağımız kişilerin son derece güvenilir ve tecrübeli kişiler olması gerekmektedir. Bunu da sağlayabilmek için anlaşacağımız kişinin gerekli eğitimleri aldığında dair belgeleri görmek ya da garanti yol olarak direkt bu hizmeti veren şirketlere danışmak gereklidir.
 
 HASTA BAKICI HİZMET ALANLARI

Ameliyat sonrası rehabilitasyon süreci geçirenler, kalp, damar ve tansiyon hastaları,Demans,Parkinson,Panik atak,Alzhimer, kanser hastaları, felçli kişiler, diabet hastaları, nöroloji hastaları, oksijen tedavisine ihtiyaç duyan kişiler, doğum yapan anneler, akciğer ve solunum hastaları, fiziksel kırık, çatlama gibi sakatlıklar yaşayan kişilerdir.

 

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 

 

 
Hasta Bakıcı Destek Hizmeti
Hasta Bakici

Hasta Bakıcı Destek hizmetleri. bakıcı ihtiyacı olan yerlerde yardımcı olmak için seçilmiş kişilerdir.

Hasta Bakıcı için destek eğitim , danışmanlık ve psikoterapi , aile toplantıları, evde bakım yardımı, ve darülaceze bakım.
Kanser tedavisi uzun bir süre sürebilir ve hastalık birçok değişiklik geçer yana, bilgi bakıcıların tür zamanla değişiklikler gerekiyor. Bilgi almak için bakıcı için önemli katı şunlardır:
    Hastanın hastaneye yattığında.
    Evde bakım başlar.
    Yeni tedavilerin başlangıcında.
    Kanser eğer tekrarlarsa (geri gelir).
    Ömrünün sonunda.

Bakıcılar bilgi alabilirsiniz birçok yolu vardır:
      Internet arama.
    Sorular sorun.
    Kitapçık, broşür, broşürler, bilgi kartları okuyabilir.
    Hastane ve doktor ofislerinde dokunmatik ekran ve diğer bilgisayar bilgi sistemleri kullanın.
    Bakım verme becerileri öğretmek DVD'lerden öğrenin.

Yakınları genellikle kanser, bakım verme becerileri ve nasıl yönetileceği hakkında gerçekleri bilmek istiyorum belirtileri ve yan etkileri .

    Kanser hakkında gerçekler
        Nasıl kanser zamanla değişecektir.
        Belirtiler hasta olabilir.
        Tedaviler ne olabilir.
        Kanser ya da tedavilerin neden olabilir yan etkiler. 
        Bakıcı yapmak için ne bekleniyor.
       Yakınları da deneme yanılma ile kendi bakıcı becerilerinin çoğunu öğrenmek ve sağlık   ekibinden daha fazla bilgi istiyorum bildirmektedir. Güvenli hasta taşıma ve düşme riskini azaltmada becerileri bakıcıların en zor olduğunu söylüyor. Beceri bakıcılar bazıları öğrenmek gerekebilir:
        Hastayı nasıl taşınır.
        Nasıl hasta yürümesine yardım etmek.
        Hasta rahat ettirmek için yastık yerleştirmek için nasıl.
        Nasıl vermek ilaçlar ve tedaviler.
        Ne tıbbi acil yapılacak.
        Nasıl sorunları çözmek için.
        Kendilerine dikkat çekmek için nasıl.

    Birçok bakıcılar da evde hasta bakımı için dışarıdan yardım alma hakkında bilmek istiyorum.

    Belirtileri ve yan etkileri nasıl yönetilir

    Bakıcı hasta tedavisi ve ağrı gibi belirtilerin yan etkileri yönetmenize yardımcı olmak için nasıl eğitimli olduğunda yorgunluk , hasta tedaviye devam etmek enerji ve irade olması daha muhtemeldir.

    Ağrı kanser hastaları ve onların bakıcılar için ciddi bir endişe bir belirtidir. Çoğu aile bakıcılar ağrı ve nasıl yönetileceği konusunda çok az şey biliyoruz. Ağrı iyi kontrol edilmesi için, hasta olarak ağrı ilaç alması gereken reçete doktor tarafından. Ağrı tıp hakkında bir bakıcının bilgi ve inançları hastanın ağrı etkileyebilir. Hasta bağımlısı haline veya bir alacak korkan bir bakıcı dozda hastaya çok az ağrı ilaç verebilir. Bakıcı ağrı kesici ilaçlara ve bunları kullanmak için doğru yolu hakkında gerçekleri bildiği zaman, hastanın daha iyi ağrı kontrolü olması daha muhtemeldir. Bakıcı ağrı tedavisinde uzman bir doktor konuşmak ve o hastanın ağrı kontrolü için gereken bilgileri ve duygusal yardım alabilirsiniz.

    Yakınları aşağıdaki öğrenmek gerekebilir:
        Ne kullanmak için ilaçlar ve nasıl ve ne zaman onlara vermek.
        Bir tıp çalışan ve tıp ortak yan etkileri olup olmadığını nasıl anlarsınız.
        Nasıl ilaç yan etkilere neden olduğunu zaman bilmek.

    Sağlık ekibi de bakıcıların aşağıdakiler de dahil, ilaç olmadan belirtileri yönetmek yollarını öğrenmelerine yardımcı olabilir:
        Masaj.
        Sıcak veya soğuk kompres (deriye yastıkları).
        Hasta akıllıca kendi enerji kullanımı Helping.
        Dinlenme ve rahatlama.
        Oyalama (uzak belirti hastanın dikkatini alarak). 

 BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ

 

 
Evde Bakım Yardımı ve Hasta Bakıcı
Hasta Bakici

Evde Bakım Yardımı

Kanser hastası için evde bakım hizmetleri de bakıcı desteği vermek. Devlet veya yerel sağlık departmanları genellikle lisanslı ev bakım kurumları bir listesi var. Evde bakım kuruluşları sağlayan hizmetlerden bazıları şunlardır:

    Hemşire, yardımcıları, terapistler ve Ziyaretler sosyal çalışmacı .
    Çalışan getir götür işlerini, yemek yapma ve banyo ile yardımcı olur.
    Tıp teslim.
    Tıbbi ekipman kullanımı.

Kanser Hastaları için Darülaceze Bakımı

Darülaceze bakım ömrünün sonuna yakın ve tedavi altına artık hastalara verilen tedavi bunların kanser veya kontrol. Darülaceze amacı onları rahat yapma ve belirtileri giderici tarafından sonuna kadar her gün hastalar yaşamak yardımcı olmaktır. Aile bakıcılar son sırasında hasta bakımı için gerekli ne yaptığını rahat hissetmek için daha fazla eğitim ve danışmanlık gerekebilir aşamalarında kanser. Aile bakıcı genellikle kadar duygusal hissediyor sıkıntı hasta olduğu gibi bu dönemde. Bir darülaceze bakım ekibi, duygusal, sosyal ve yardımcı olur ruhsal hastalar, bakıcılar ve ailelerin ihtiyaçları

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


  COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ

 

 
Bakıcı değerlendirme bakıcı bakıcı rolü desteğe ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek için yapılır.
Hasta Bakici

Bakıcı değerlendirme bakıcı bakıcı rolü desteğe ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek için yapılır.

BAKICI değerlendirme sağlık ekibi, bakıcının gündelik hayatı anlamak bakıcı tarafından yapılan pek çok iş tanımak ve bakıcı zorlanma belirtilerine bakmak yardımcı olur. Bakıcılar rolleri rahat ya da onlar yapmak için gereken her şeyi idare edemez hissediyorum zaman Bakıcı gerginlik oluşur. Bakıcı gerginlik yol açabilir depresyon  ve genel
Psikolojide korku ve sıkıntılar

. Bakıcı çok fazla yük hissederse, bakıcı bakıcı ya hasta ya artık sağlıklı olduğunu.

Bir bakıcı değerlendirme değil, sadece hasta yapmak için bakıcı ihtiyacı ne bakmak gerekir, ama aynı zamanda bakıcı istekli ve yapabiliyor ne. Aile bakıcı hasta bakımı için gerekli bilgiye sahip olmadığında Bakıcı gerginlik oluşabilir. Sağlık ekibi bu alanda bakıcının destekleyebilir.

Aile bakıcılar kendi bakıcı deneyimleri ile pek çok sorun rapor. Değerlendirme sorunlar bakıcı desteği doğru tür vermek için, ne olduğunu öğrenmek için yapılır. Destek hizmetleri, bakıcı sağlıklı kalmasına yardımcı bakıcı becerileri öğrenmek, ve de hastaya yardımcı bütün bunlar, bakıcı rolü kalabilir.

Bakıcı gerginlik etkileyen faktörlerden bazıları:

    Saat sayısı caregiving geçirdi.
    Bakıcı Bakıcıya nasıl hazırlanmış.
    Bakım türleri verilmektedir.
    Ne kadar hasta (örneğin banyo ve giyinme gibi) yardımı olmadan yapmak mümkün.

Bakıcı esenlik gerekli yardım ne tür bulmak için çeşitli alanlarda değerlendirilir.

Bakıcı değerlendirilmesi için standart bir araç yoktur. Her bakıcı ve aile için farklı olabilir. Değerlendirilen faktörlerden bazıları şunlardır küldür , yaş, sağlık, finans, ve roller ve ilişkiler. Destek hizmetleri sonra bakıcı ihtiyacı olan yerlerde yardımcı olmak için seçilmiş olabilir.

Kültür

Çalışmalar bir ailenin kültür onlar bakıcı rolü nasıl ele etkilediğini göstermiştir. Bazı kültürlerde, ailenin herhangi bir dış yardım almak için değil seçer. Diğer aile üyeleri dışında hiçbir yardım ya da yardım var bakıcılar genellikle başka kaynaklardan yardım almak isteyenler daha depresif.

Bakıcılar yardımıyla dışında alamadım nedenlerden bazıları onlar olduğunu:

    Başkaları ile aile meseleleri paylaşmak istemiyorum.
    Dışarıdan yardım bulamıyorum.
    Güvenme sosyal hizmet sağlayıcıları.
    Nasıl bilmiyorum darülaceze bakım onlara yardımcı olabilir.

Yaş ve sağlık

Yakınları yaş ve bakıcı gerginlik için kendi riskini artırdığı sağlığı ile ilgili sorunlar olabilir:

    Eski bir yetişkin bakıcı için, yaşlanmanın bir parçası olan konular ele zor bakıcıya yapabilir. Yaşlı bakıcılar, sağlık sorunları sabit gelirlerini canlı ve küçük olabilir , sosyal destek . Onlar bakım verme taleplerini karşılamak için çalışırken, yaşlı bakıcılar kendi sağlık özen olmayabilir. Bu sağlık kötü yapmak veya yeni sağlık sorunlarına neden olabilir. Yaşlı bakıcılar Bakıcı gerginlik noncaregivers aynı yaş daha erken ölüme yol açabilir.
    Için bakım işleri ve çocuk veya diğer aile üyeleri var orta yaşlı ve genç bakıcılar genellikle bakıcı rolü geriliyor. Bu bakıcılar hasta bakımı sırasında iş ve aile ihtiyaçlarını karşılamak ve onların sosyal hayatın çok vazgeçmeye çalışın.

Bakım maliyetleri

Düşük hane geliri olan aileler bakım vermenin maliyetlerini göze mümkün olmayabilir. Aile tedavi ile ilgili masrafları için ödeme zaman, hastanın iyileşme etkilenebilir. Sıkıntı artar bakıcı.

Rolleri ve ilişkiler

Rolleri bakıcı sayısı artar doldurmak gerektiği gibi, bakıcı zorlanma riski de artar. Doldurmak için çok fazla rol göz önüne alındığında, bakıcı hepsini yapmak için zaman ve enerjiye sahip olmayacaktır. Örneğin, bir iş var ve aynı zamanda çocuklar için bakım bakıcılar yüksek düzeyde rapor stres . Ancak, bakıcıya sırasında çalışmaya da yararlı olabilir. Uzakta bakıcı rolü Zaman ve co-işçilerden sosyal destek bakıcı biraz rahatlama sağlayabilir.

Aile üyeleri arasında roller ve ilişkiler Bakıcıya etkilenebilir. Bir bakıcı değerlendirme bakıcı gerginlik riski olup olmadığını görmek için aile ilişkileri bakar.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ
HASTA BAKICI REKLAM HİZMETİDİR

 

 
Aile bakıcıları Hasta Bakıcıları Hizmeti
Hasta Bakici

Aile bakıcılar eşleri, ortakları, akrabalar, ya da evde günlük yaşam ve sağlık ihtiyaçları faaliyetleri ile hastaya yardımcı arkadaş olabilir.

Birçok kanser hastaları bugün evde bakım kısmını alırsınız. Hastanede kalır eskisi daha kısadır ve bir gece hastanede kalmak gerekmez ya da hastane dışında verilebilir fazla tedaviler şimdi vardır. Kanserli insanlar daha uzun yaşıyor ve birçok hasta mümkün olduğunca evde bakım olmak istiyorum. Bu bakım genellikle aile tarafından verilir bakıcılar . Bu bakıcılar eşleri, ortakları, çocuklar, akrabalar, veya arkadaş olabilir.

Aile bakıcı sağlık ekibi ile çalışıyor ve hastanın sağlığını ve geliştirilmesinde önemli bir role sahiptir yaşam kalitesi . Bugün, aile bakıcılar tarafından hastane veya doktor muayenehanesinde yapılması için kullanılan pek çok şey yapmak sağlık personeli . Caregiving bu ile hasta yardım gibi günlük görevleri içeren ilaçlar , doktor ziyaretleri, yemek, programları ve sağlık sigortası konularında. Aynı zamanda duygusal ve veren içerir manevi bu duygularla hasta anlaşma yardım ve sert kararlar olarak, destek.

Bu aile bakıcı bir parçası olması önemlidir.

Aile bakıcı hastanın tıbbi değişikliklerin izlerken çok önemli bir işi vardır durumda evde uzun süreli bakım verirken. Aile bakıcılar, tedavinin planlanmasına yardımcı kararlar ve tüm tedavinin farklı parçaları ile tedavi planları yapabilir.

Bu özet kanser yetişkin aile bakıcılar ilgili.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ

 

 
hasta bakımı eğitim ve uygulama kapsamı . Hemşireler
Yasli Bakimi

Hemşirelik bir meslektir .sağlık onlar, elde tutmak, ya da optimal sağlık ve kurtarmak böylece sektörde bireyler, aileler ve toplumların bakım odaklı yaşam kalitesini sağlar.

Hemşireler diğerinden ayırt edilebilir sağlık personeli kendi tarafından hasta bakımı yaklaşım , eğitim ve uygulama kapsamı . Hemşireler geniş bir uygulamaya uygulama alanlarının çeşitliliği uygulama ve düzeyi farklı bir kapsam ile reçeteyi otorite her. Birçok hemşire sipariş kapsamında bakım sağlamak hekim , ve bu geleneksel rolü bakım sağlayıcıları olarak hemşirelerin tarihi imajı şekillendirmeye geldi. Ancak, hemşireler eğitim düzeyine bağlı olarak çeşitli ayarları bağımsız uygulamaya en yargı tarafından izin verilmiştir. Savaş sonrası dönemde, hemşire eğitim doğru bir çeşitlenme süreci geçirmiştir gelişmiş ve özel kimlik ve geleneksel düzenlemeler ve sağlayıcı rolleri çok değişiyor.

Hemşireler doktorlar, terapistler ile işbirliği içinde çalışarak, bakım planı geliştirmek, hasta, hastanın ailesi ve diğer ekip üyeleri, bu yaşam kalitesini artırmak için hastalığın tedavisi üzerinde duruluyor. ABD (ve giderek Birleşik Krallık), bu tür klinik uzman ve hemşire gibi gelişmiş uygulama hemşire, sağlık sorunları teşhis ve ilaç ve diğer tedaviler reçete, tek devlet yönetmeliklere bağlı. Hemşireler gibi terapistler, hekimler ve diyetisyenler gibi bir sağlık ekibinin diğer üyeleri tarafından gerçekleştirilen hasta bakımını koordine yardımcı olabilir. Hemşireler hekimler ile, örneğin, her ikisi de birbirlerine bağımlı bakım sağlamak ve bağımsız hemşirelik profesyonel olarak.

Amerikan Hemşireler Birliği (ANA), hemşirelik, bireylerin, ailelerin bakımında koruma, tanıtım, ve sağlık ve yeteneklerinin optimizasyonu, hastalık ve yaralanma önlenmesi, insan tepki tanı ve tedavi ile acı hafifletilmesi ve savunuculuk devletler topluluklar ve nüfus.

 
Evde Yada Hastanede Uzun süreli bakım
Hasta Bakimi

Bu makale, sağlık ve sosyal bakım hizmeti bir türü hakkında olduğunu. Bu tür hizmetlerin sağlayıcıları hakkında spesifik bilgi için  Kişisel Bakım Yardımcısı ve Geriatrik bakım yönetimi .
Uzun süreli bakım  bir olan insanların hem tıbbi ve tıbbi olmayan ihtiyaçlarını karşılamak yardımcı hizmetler çeşittir kronik hastalık veya sakatlık uzun süre kendileri için bakım olamaz.Bu gözaltı ve bu ile yardımcı olarak kalifiye olmayan bakım sağlamak için uzun vadeli bakım için ortak normal günlük görevleri gibi giyinme ve banyo kullanarak. Giderek, uzun süreli bakım yaşlı nüfus ile ilişkili genellikle birden fazla kronik koşulları ele yetenekli uygulayıcılar uzmanlık gerektiren tıbbi bakım düzeyi sağlayan içerir. Uzun süreli bakım içinde, toplum içinde, evde sağlanabilir destekli yaşam tesisleri veya bakım evleri . Bunun için daha yaygın bir ihtiyaç olmasına rağmen, uzun süreli bakım, her yaşta insanlar tarafından gerekli olabilir yaşlılar .

 
Evde bakım, (ayrıca evde bakım hizmetleri, sosyal bakım, ya da evde bakım olarak anılacaktır)
Hasta Bakimi

Evde bakım, (ayrıca evde bakım hizmetleri, sosyal bakım, ya da evde bakım olarak anılacaktır), sağlanan destekleyici bakımı evde . Bakım lisanslı tarafından sağlanabilir sağlık profesyonelleri sağlamak için yardımcı tıbbi bakım ihtiyaçlarını sağlamak veya günlük bakım sağlayan profesyonel bakıcılar tarafından günlük yaşam aktivitelerini (ADL) 'ın karşılanmaktadır. Evde tıbbi bakım sık sık ve daha doğru evde sağlık bakımı veya resmi bakım olarak adlandırılır. Genellikle, vadeli ev sağlık hemşireler, doktorlar, ya da diğer lisanslı sağlık personeli olmayan kişiler tarafından sağlanan bakımı olmayan tıbbi bakım, gözaltı bakımı, veya özel görev bakım ayırt etmek için kullanılır. [1]

Anasayfa Sağlık hizmetleri yetişkinler, yaşlılar, ve bir hastane veya tesis kaldıktan sonra kurtarma, ya da evde güvenli kalır ve gereksiz hastaneye önlemek için ek desteğe ihtiyacı pediatrik müşterilerine yardımcı olur. Bu Medicare sertifikalı hizmetler kısa süreli hemşirelik, rehabilite edici, tedavi edici ve destekleyici evde sağlık bakımı içerebilir. Bu bakım kadar sınırlı sayıda olarak kayıtlı hemşire (RNS), fizyoterapist (PT), uğraşı terapisti (OTS), konuşma dili patologlar (SLPS), evde sağlık yardımcıları (HHAs) ve tıbbi sosyal çalışmacı (MSWs) tarafından sağlanan öncelikle Medicare Ana Sağlığı yarar yoluyla bir saatlik ziyaretler,. [2]

Evde Bakım büyük segment de dahil olmak üzere bireysel yardımcı lisanslı ve lisanssız tıbbi olmayan personelden oluşmaktadır bakıcıların [3] ve bakım yardımcıları , gibi banyo gibi günlük görevleri ile bireysel yardımcı olabilir yeme, ev temizlik ve yemek hazırlama. Yakınları ihtiyaçlar bireyleri desteklemek için çalışmak ve bu iş onlara bir tesiste karşı evde kalmak yardımcı olur. Genellikle tıbbi olmayan evde bakım birey ya da aile tarafından ödenir. Terim özel görev bu ilişkilerin özel ödeme doğaya eder. Görev tabanlı ve hükümet ya da sigorta finanse edilmektedir Evde Bakım aksine Evde Bakım geleneksel özel finanse edilmiştir. Ev Hizmetlerinde bu geleneksel farklılaşma yaş dünyalar nüfus artmış gibi değişmeye başlıyor. Bireyler genellikle bağımsız kalması ve onların yaşam tarzı sürdürmek için Evde Bakım servisleri kullanmak istiyorlar. Devlet ve Sigorta sağlayıcıları tesis bakıma alternatif olarak bakım düzeyine fon başlıyor. In-Ev Bakım genellikle düşük maliyetli bir çözümdür , uzun vadeli bakım tesisleri.

Ölümcül hastalar için evde bakım darülaceze bakımı içerebilir. Cerrahi veya hastalık sonrası iyileşme hastalar için evde bakım, rehabilitasyon yardımı içerebilir.

 
: Bakıcı , Evde bakım , Aile bakıcılar , Bakıcılar hakları hareketi , demans olan insanlar için bakı
Hasta Bakici

Ayrıca bakınız: Bakıcı , Evde bakım , Aile bakıcılar , Bakıcılar hakları hareketi , demans olan insanlar için bakımı ve uzun süreli bakım
Bir yaşlı adam huzurevinde de Norveç .

Yaşlı bakım, ya da (aynı zamanda yaşlı bakımı gibi İngilizce konuşan dünyanın yerinde bilinen) basit eldercare, özgü özel ihtiyaçları ve gereklilikleri yerine getirilmesidir yaşlılar . Bu geniş terim gibi hizmetleri kapsamaktadır destekli yaşam , yetişkin günlük bakım , uzun süreli bakım , huzurevi , darülaceze bakım ve ev bakım . Çünkü yaşlı küresel bulundu bakımı yanı sıra, yaşlı vatandaşların kültürel bakış açılarını ayırt çok çeşitli, herhangi bir uygulama ile sınırlı değildir olabilir. Örneğin, birçok ülke Asya'nın aile üyeleri genç nesiller tarafından bakılmayan geleneksel yöntemleri tercih, oldukça seyrek hükümet kurulmuş yaşlı bakımı kullanın.

Yaşlı bakım günlük faaliyetleri ve sağlık hizmetleri ile bazı yardıma ihtiyacı yaşlıların sosyal ve kişisel ihtiyaçlarını vurgular, ama onuru ile yaş arzu eden. Konut, hizmetler, etkinlikler, personel eğitimi ve bu tür tasarımı gerçekten müşteri-merkezli olması gerektiğini o, önemli bir ayrımdır. Küresel Yaşlı bakımı büyük miktarda ödenmemiş piyasa sektöründe altına düşüyor olması da dikkat çekicidir.

 
Hastalar 've bakıcıların yaşlı insanların zihinsel sağlık hizmetleri
Hasta Bakici

Hasta yolculuk Haritalama büyük insanların ruh sağlığı hizmetleri, demans ile özellikle kullanan insanların deneyimlerini araştıran bir yoludur. Bu hastalar ve aileleri için yararlı bir kavramdır ve hizmet iyileştirme ve geliştirme için potansiyel taşıyan bir şekilde onların hikayelerini anlatmak için onları sağlar. Aynı şekilde onları anlamak için fırsat veren sağlık ve sosyal bakım uzmanları için yararlı bir kavramdır, ve onların hizmet kullanıcıları ve bakıcılar için pratik çalışma ve nasıl gelişmiş olabilir, nasıl yansıtmak. Hasta, bakıcılar ve uzmanlar arasında işbirliği kendisi katılan bireyler ve hizmetler için geniş faydaları ve kültür değişiklikleri getirebilir. West Midlands Eski Halk Ruh Sağlığı İşbirlikçi geliştirme çalışmaları için alanları tespit etmek amacıyla İşbirlikçi ekipleri tarafından haritalama kullanımını teşvik etmiştir.

 
Bakıcı hepimizi nasıl etkiler.
Hasta Bakimi

Psikologlar çağdaş aile bakıcıların yaşamlarını iyileştirmek birçok zorlukları ile giderek ilgili hale gelmektedir. 2010 APA Başkanı Dr Carol Goodheart bir Görev Gücü toplandı ve psikologlardan yardım ve diğer sağlık çalışanları, bireysel ve örgütsel uygulama, araştırma, eğitim ve toplum hizmeti ile aile bakıcılar yardımcı olmak için bir kullanıcı dostu, online Aile Bakıcı Evrak gelişimi ile suçlamıştır.

Bu Evrak eğitim ve hakkında bilgi tecrübesi ile her düzeyde psikologlar sağlar:

  • Bakıcı hepimizi nasıl etkiler.

  • Aile Bakıcıya ilgili gerçekler.

  • Ortak bakıcı problemleri.

  • Nasıl bakıcılar tanımlamak ve ulaşmak.

  • Roller psikologlar aile bakıcılar çalışma var.

  • Değerlendirme araçları ve etkin müdahaleler.

  • Bakıcı araştırma yapılması.

  • Eğitilmesi ve bakım verme konusunda öğretim.

  • Aile bakıcılar için savunulması.

  • Çeşitli topluluklar ve yaş grupları için kaynaklar

 
Bir Kanser Bakıcı olmak için gerekenlere
Hasta Bakimi

Bir Bakıcı olarak başa çıkma

Kendinize özen kanser olan biri, hem de ipuçları bakıyorsanız İşte beklediğiniz ne hakkında bilgi bulacaksınız. Ayrıca, kendileri veya başkaları anksiyete veya depresyon bakıcılar nokta işaretleri yardım ve kendi başa çıkma yöntemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz kontrol listeleri bulacaksınız.

Bir Kanser Bakıcı olmak için gerekenlere

Bu kılavuzda biz size kanseri olan bir kişi için bir bakıcı olmak eğer beklemek ne bir fikir verecektir. Biz de bu dönemde kendinize dikkat çekmek için yollar üzerinde bazı ipuçları sunacak.

Yakınları için Başa Çıkma Kontrol Listesi

Yeni sorumluluklar alarak ve gelecekteki en azından yorucu olabilir endişesi, hasta olan birisi için bakımı - ". Tükenmişlik" ve hızlı bir şekilde yol açabilir Eğer bakım alıyor kanser kişi için yoğun bakım ne zaman?

Yakınları için Tehlike Kontrol Listesi

Eğer kanser olan birinin bakımı ise daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, bu kontrol listesi karar verirken size yardımcı olabilir.

Diğer Yakınları ile iletişime - Kanser Dul Ağı

Kanser Dul Ağı (CSN) tarafından, kanser ve aileleri olan insanlar için online topluluktur. Bu pratik bilgi alışverişi ve birbirlerini desteklemek üzere kanser hastaları ve bakıcılar için özel, güvenli bir yer sunmaktadır. burada bulabilir ve üye arama, tartışma panoları, sohbet odaları, ve özel CSN e-posta yoluyla başkaları ile bağlayabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :   

OFİS : 0212 222 74 12  

CEP : 0507 227 78 11

Bakıcı Firma Reklam Hizmeti


 
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ

 


 

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 1 - 20 Toplam 763
COMERT BAKICI REKLAM HİZMETLERİ
HASTA BAKICI REKLAM HİZMETİDİR